Created by Słoneccy.pl

 

Szczerze polecam usługi w tej firmie, na codzień serwisuje tam prywatny samochód, a nie dawno dokonałem zakupu pojazdu Volvo Xc 90 który został sprowadzony na wskroś przez Pana Piotra w Olkuszu bo tam był pojazd, wszystkie usterki jakie były zostały wychwycone i szczegółowo opisane, generalnie jak kupować to tylko z Panem Piotrem. Jeszcze raz dziękuję za fachowość i dobre ceny. 👌 polecam każdemu.

_______

 

Michał

 

Z Panem Piotrem byliśmy na oględzinach dwóch aut, Pan Piotr profesjonalnie doradził które jest w lepszym stanie technicznym, pomógł wynegocjować cenę samochodu, dzięki usłudze Pana Piotra z narzeczonym nie kupiliśmy "kota w worku". Poza kupię auta, skorzystaliśmy z usług wymiany oleju, konserwacji podwozia itp, także jestem bardzo zadowolona. Będziemy na pewno wracać :)

_______

 

Katarzyna

 

Jakość na najwyższym poziomie. Piotrek bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy. Byliśmy razem na oględzinach mojego obecnego samochodu. Na miejscu samochód został przez Piotrka wzdłuż i wszerz "prześwietlony". Uważam, że opinie o tym warsztacie są jak najbardziej uzasadnione. Wiem że będę tu serwisował swój samochód.

_______

 

Łukasz

 

Po stokroć dziękuję za wspaniałe autko i profesjonalną obsługę! Zaufałam p. Piotrowi kupując swoje pierwsze auto i jestem pod wrażeniem, że będąc laikiem w tym temacie wszystko poszło szybko i sprawnie. Od pomocy w wyborze auta, zakupie, napraw i po sam transport pod drzwi! Każdemu polecam skorzystać z usługi tej firmy, na pewno będę polecać:)))

_______

 

Natalia

 

Fachowa pomoc. Wycieczka udana, auto profesjonalnie sprawdzone i kupione. Polecam wszystkim co nie znając tematu chcą kupić używany samochód.

_______

 

Marcin

OPINIE KLIENTÓW

O FIRMIE

 

Nasza historia rozpoczęła się od pasji do samochodów.

 

Zajmujemy się wyszukiwaniem i sprawdzaniem samochodów używanych oraz mechaniką pojazdową.

 

Naszą misją jest, aby wzrastała świadomość, że solidnie sprawdzony samochód zaoszczędzi nerwów i dodatkowych wydatków.

Autoserwis Piotr Ledwig Strzelce Opolskie